Marglass - logo firmy z linkiem do strony głównej.
przyciemnianie szyb

pozwól nam odmienić

Zapraszam do skorzystania z usług MARGLASS - oklejanie szyb oraz oklejanie witryn w budynkach sklepowych, biurowcach, domach.

Jedną z wielu usług firmy MARGLASS jest również oklejanie szyb, oklejanie witryn w budynkach sklepowych, biurowcach oraz domach.

Oklejanie szyb ma wiele zalet, takich jak:

  • ochrona budynku przed nadmiernym nasłonecznieniem
  • ochrona przedmiotów przed blaknięciem
  • ochrona budynków przed włamaniem
  • zapobieganie rozsypywaniu się odłamków szkła przy pęknięciu

Stosujemy WIELE RODZAJÓW FOLII, posiadamy folie izolacyjne, antywłamaniowe, przyciemniające, lustrzane z efektem lustra weneckiego i wiele innych. Używamy jedynie folii renomowanych firm. Rodzaje folii opisane są poniżej.

Wszystkie folie posiadają warstwę chroniącą przed zarysowaniem!

Oklejanie szyb, oklejanie witryn - folia z efektem lustra weneckiego

Folia okienna z efektem lustra weneckiego w największym stopniu chroni pomieszczenie przed słońcem. Folie do przyciemniania szyb mogą blokować nawet do 91% promieni cieplnych. Folia przyciemniająca architektoniczna chroni także przedmioty przed blaknięciem. Dostępne są różne kolory – złota, zielona, niebieska, brązowa, srebrna.

Oklejanie szyb, oklejanie witryn - folia antywłamaniowa

Folie ochronne posiadają certyfikaty zgodne z klasami ochrony 3B3 i P1A. Najpopularniejszą folią tego typu jest folia lustrzana do okien o grubości 115 mikronów – R Silver 15 (4 mil) odporna na uderzenia i odbijająca ciepło słoneczne. Folia ta zapobiega rozpadaniu się odłamków szkła przy uderzeniu.

Oklejanie szyb, oklejanie witryn - folia okienna energooszczędna

Energooszczędna folia okienna zatrzymuje do 40% ciepła w Twoim domu i jest najbardziej efektywnym rozwiązaniem do izolacji okien. 10 lat gwarancji.

Oklejanie szyb i oklejanie witryn to wyjątkowa usługa firmy MARGLASS, która pozwala zatrzymać ciepło w mieszkaniu lub budynku firmy, a także zabezpieczyć się od włamania.

Firma MARGLASS oferuje oklejanie szyb, oklejanie witryn z użyciem różnych folii służących różnym zastosowaniom, przeznaczonym do budynków sklepowych, firmowych, mieszkań, domów. Oferujemy folie antywłamaniowe, lustrzane, przyciemniające i wiele innych.

Wybierz swoją folię już dziś!

© 2021 MARGLASS. Copyright by Podo Solution.