Marglass - logo firmy z linkiem do strony głównej.
przyciemnianie szyb

pozwól nam odmienić

Zapraszam na bezinwazyjne przyciemnianie lamp w samochodach osobowych, busach oraz sprzętach rolniczych i budowlanych.

Spośród wielu sposobów na tuning samochodu, przyciemnianie lamp samochodowych jest szybkim i bezinwazyjnym zabiegiem, polegającym na oklejeniu lamp samochodu specjalną folią. Nie wymaga to dużych nakładów finansowych, i jest szybkim i bezbolesnym sposobem na zmianę wyglądu pojazdu, kojarzącym się z autami sportowymi oraz luksusowymi limuzynami, a znacznie tańszym od zakupu samochodu sportowego bądź limuzyny.

Zabieg, który oferuje MARGLASS jest nieinwazyjny dla samochodu, niedrogi, i odmienia wygląd Twojego samochodu w sposób nie do poznania.

PRZYCIEMNIANIE LAMP WYKONYWANE JEST PRZY UŻYCIU FOLII FIRMY ORACAL!!! SERII DARK GREY.

Wszystkie folie posiadają warstwę chroniącą przed zarysowaniem!

Szanowni klienci!

Oferuję Wam usługę OD DOMU DO DOMU.
Na czym to polega ?
Odbiorę auto z domu klienta i odprowadzę auto prosto do Waszego domu bezpłatnie na terenie Ostrowi Mazowieckiej – poza miastem cena do ustalenia telefonicznie. Czas wykonania usługi to około 2-3h w zależności od modelu auta.

Z uwagi na Wasze i moje bezpieczeństwo pracuję z zachowaniem wszelkich środków bezpieczeństwa, dezynfekuję auta przed i po usłudze.
Konkurencyjne ceny i rabaty dla stałych klientów.

Przyciemnianie lamp w Polsce - jest NIELEGALNE z punktu widzenia przepisów prawa!

Ze względu na ryzyko wynikające z wykonania usługi, zalecamy przyciemnianie lamp jedynie w przypadku samochodów terenowych, torowych, wystawowych, czy pojazdów i maszyn rolniczych. Pojazdem z przyciemnionymi reflektorami NIE WOLNO poruszać się po drogach publicznych – właścicielowi pojazdu grozi wtedy mandat w wysokości 200 zł oraz utrata dowodu rejestracyjnego.

Przed wykonaniem usługi, klient jest informowany o potencjalnych zagrożeniach prawnych, które grożą za przyciemnianie lamp.

Montaż folii na reflektorach wykonujemy tylko na życzenie i odpowiedzialność klienta!

© 2021 MARGLASS. Copyright by Podo Solution.